Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 平價時尚,易於使用,喜歡
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Price: HK$24.80
Original Price: HK$31.00
| Material | Glass |
| Pattern Type | Fruit&Vegetable |
| Color | Red and White |
| Occasion | Holiday |
| Features | Double Side |
| Style | Y2K |
| Batteries Included | No |
| Type | Portable Mirror |
| Power Supply | None |
| Applicable Scene | Car |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Frame Material | ABS |
| Specular Material | Glass |
| Shapepattern | Square |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 6.8 cm |
| 寬度 | 6.8 cm |
| SKU | sb2408150906131360 |
Overall Rating: 4.97/5
Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 平價時尚,易於使用,喜歡
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: 8***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很不錯,ㄆㄧㄢㄧ出貨速度快,有需要會再回購
顏色: 彩色
Author: W***W
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 材質很好,方便攜帶!!
顏色: 彩色
Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超級好用真的超好用很喜歡
顏色: 彩色